Chanz on üsna uudne veebikasiino, mis erineb kõikidest teistest selle poolest, et pakub oma kasutajale omavahelisi suhtusvõimalusi. Kui oled mänguautomaatide fänn ja Sulle meeldib sõbralik, sotsiaalne ja mänguline kasiinokeskkond, siis on Chanz kindlasti Sinu jaoks!

Mänguvalik

Chanz kasiino põhineb peamiselt slotimängudel, mille valik on koostatud suures osas Netenti, Microgamingu ja Thunderkicki mängudest. Kui saidil pakutavaid mänge on võimalik leida ka muudest kasiinodest, siis Chanzi puhul on eriline see, et saad seda teha koos sõpradega, kes on samuti Chanzis konto registreerinud. Mängukeskkonnas saad kutstuda ja lisada sõpru ning nendega ka mänguduelle pidada. Mängimise ajal on Sul võimalik oma sõpradega ka kasiino chati-teenuse vahendusel vestelda.

Tavaliste kasiinosaitide puhul paistab Chanz silma ka selle poolest, et pakub oma klientidele võimalust ennustusi teha ehk kasutada kas olemasolevat või ise koostatud totalisaatorit. Selle võimaluse nimi on Chanzpool.

Turvalisus ja usaldusväärsus

  • Litsentsid

Chanz kasiinole on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt väljastatud kaughasartmängu tegevusload HKT000023 / HKT000030/ HKL000181/ HKL000218. See tähendab, et kasiino tegevus on Eesti seadustega kooskõlas ning keskonnas mängimine on turvaline.

  • Vastutustundliku mängimise tööriistad

Kui soovid oma kasiinotegevusele seada piiranguid, pakub Chanz Sulle selleks kahte võimalust oma lehel olevate tööriistade kaudu. Kui sisened oma konto keskkonda, klikka valikul „Mängin mõistlikult“ ning saad teha otsuse kas konto teatud perioodiks blokeerida lasta või seada kaotuslimiidi, mis põhineb Sinu poolt valitud summal ja perioodil kas 24 tunni, 1 nädala või 1 kuu lõikes.

 

Kasutajasõbralikkus

Chanzi veebilehe disain on lihtne ja kasutajale loogiline. Samuti ei riiva selle rahulik värvilahendus silma ning olulist informatsiooni on lehelt küllaltki lihtne leida. Küll aga on pisut keeruline leida infot maksevõimaluste eripärade ja kampaaniate tingimuste kohta. Kuna tegemist on ainult kasiinomänge pakkuva veebilehega, siis on kasiinohuvilisel lihtne kogu endale vajalik informatsioon kätte saada ilma segavate spordi- või pokkerialaste teadeteta.

  • Registreerumine

Personaalse mängukonto registreerimine on samuti lihtne ja Chanz pakub selleks lausa 5 erinevat võimalust – saad konto avada traditsioonilist registreerimisvormi kasutades, ID-kaardi kaudu või hoopis Facebooki, Google+ või Twitteri konto kaudu.

  • Mobiilikasiino

Chanzi kasiino on kättesaadav ka liikvel olles ning olenevalt seadmest saad Chanzi kasutada kas Androidi, iOS-i, Windows Phone’i või HTML-5 toega seadmetes.

Maksed

Chanzi kasiino reklaamib kiireid makseid. Väljamaksete puhul on töötlemise ajaks lubatud kuni 24 tundi, kuid üldjuhul, eriti Eesti pangakontode puhul, laekuvad maksed lausa mõne tunni jooksul.

Sissemaksed

Meetod Pangalink (Swedbank, SEB, LHV) Krediitkaart (VISA) E-rahakott (Skrill)
Laekumise aeg Kohene Kohene Kohene
Teenustasu Puudub 2,5% 2,5%
Miinimumsumma 1 € 10 € 10 €

 

Väljamaksed

Meetod Pangalink (Swedbank, SEB, LHV) E-rahakott (Skrill)
Laekumise aeg Kuni 24 tundi Kuni 24 tundi
Teenustasu 2,5% 2,5%

 

 

Boonuspakkumised

Chanz pakub oma uutele mängijatele väga rikkalikku tervituspaketti, mille kaudu on Sul kokku võimalik saada kuni 1000 € väärtuses boonusraha ja 100 tasuta spinni.

Pakkumine on jagatud neljaks sammuks ehk kehtib neljale esimesele sissemaksele, millest igat järgmist saad kasutada siis, kui eelmine on lõpetatud.

Sissemakse Esimene Teine Kolmas Neljas
Boonuskood Bonus1 Bonus2 Bonus3 Bonus4
Boonus 100% kuni 300 € 50% kuni 200 € 25% kuni 300 € 200% kuni 200 €
Tasuta spinnid 25 tasuta spinni mängus Starburst 25 tasuta spinni mängus Esqueleto Explosivo 25 tasuta spinni mängus Aloha 25 tasuta spinni mängus The Rift.
Tingimused ·       Min. sissemakse 20 €

·       Boonused 1, 2 ja 3 tuleb läbi mängida vähemalt 35 korda 30 päeva jooksul

·       Boonus 4 tuleb läbi mängida vähemalt 45 korda 30 päeva jooksul

·       Max. panuse summa on 10% boonuse summast, aga mitte suurem kui 5 €

·       Tasuta spinnide kasutamiseks tuleb sissemakse summa eelnevalt selle ühekordses ulatuses läbi mängida.

 

Eripakkumiste kohta on võimalik informatsiooni lugeda aga vaid siis, kui oled konto juba registreerinud. Logi oma Chanz kontole sisse ja klikka valikul ’Kasiino’ ning näed vasakpoolses tulbas kõiki hetkel Sinu jaoks saadavalolevaid kampaaniad.

Abi

Chanzi klienditugi on saadaval eesti, inglise, norra, soome ja rootsi keeles. Kontakteeruda on kasiinoga võimalik 24/7 kas e-maili või live vestluse teel, kuid telefoni teel Chanz abi ei paku.