OrientXpress on värske ja seikluslik online-kasiino, millele on litsents antud Curacao valitsuse poolt. Kasiino juhtkond on suurt rõhku pannud kvaliteetsele klienditeenindusele ning eriti reaalse kasiinokogemuse loomisele. Kasiino disain on lihtne ja silmale meeldiv,

Kasiino mänguvalik

OrientXpress mängukataloogis on esindatud selliste tootjate nimed nagu Net Entertainment, Betsoft, Booongo, Booming, Fugaso, Gameart, Playson, Spinomenal, Nextgen, ELK, Thunderkick, Aristocrat ja Mr. Slotty. Nimetatud tootjatelt parimaid palasid noppides on kokku pandud üle 750  mängust koosnev kogu. Kõiki mänge peale kolme live-kasiino mängu saab mängida ka demo-versioonis ehk ilma rahata, mis on harjutamiseks hea variant. Logides kontole sisse, saate mänge mängida raha eest.

Kasiino turvalisus ja usaldusväärsus

  • Vastutustundlik mängimine

OrientXpress online kasiinol ei ole küll vastutustundliku mängimise tööriistu, mida saad oma konto kaudu ise reguleerida, kuid see-eest on võimalik klienditoega ühendust võttes limiteerida oma panustamistegevust, oma konto sulgeda või seda limiteerida. Kui soovite oma konto teatud ajaks blokeerida (ehk kasutada enesevälistamist), palun võta OrientXpress kasiinoga ühendust kas telefoni või e-maili teel ning maini, milliseks perioodiks konto lukustada soovid.

  • Turvalisuse tagamine

OrientXpress kasiino omanik Equinoz Dynamic N.V lubab garanteerida täies ulatuses makseandmeid ja dokumente puudutava info turvalisuse.

Kasiino kasutab mängude õigluse ja turvalisuse tagamiseks juhuslike arvude generaatorit, mis tagab tulemuste täieliku õnnejuhusele jäämise.

OrientXpress kasiino on litsentsitud kasiino ja kuigi litsents ei ole saadud Eesti Maksu-ja Tolliametilt vaid Curacao valitsuselt, siis sellegi litsentsi saamiseks peab kasiino vastama paljudele kriteeriumitele, mille hulka kuuluvad: interaktiivsete mängude korrektne kasutamine, mängijate kaitse, rahapesu ärahoidmine ja avalikud vajadused. Sellega seoses võib kasiino ette teatamata läbi viia näiteks isikutuvastuse protsessi ning paluda Sul oma konto Sulle kuuluvust tõestada. Samuti võidakse kontrollida maksetehinguid ja -vahendeid.

Kasutajasõbralikkus

Kasiino disain on lihtne ja silmale meeldiv, kõike vajalikku on saidilt lihtne leida. Selles internetikasiinos ei ole midagi üleliigset ning samas on kõik oluline olemas. Ja kui tekibki küsimusi, siis kolme erineva kanali kaudu kättesaadav klienditugi on Sinu jaoks saadaval 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas.

  • Registreerumine

OrientXpress kasiinosse on väga lihte registreeruda ning kuna tegemist ei ole Eesti Maksu- ja Tolliamet poolt litsentsitud kasiinoga, ei ole vaja siestada isegi isikukoodi. Pea meeles, et kui oled eelnevalt saanud registreerumiseks boonuskoodi, sisesta see konto avamise ankeedil olevasse “Registration code” lahtrisse.

  • Mobiilikasiino

Kasiino ühildub kenasti ka mobiilsete seadmetega, kus saad mängida samu mänge nagu arvutiski. Kahjuks mobiiliäpp kasiinol küll puudub, kui mobiilse saidi kaudu saab väga hästi kõik asjad aetud ning mängud mugavalt mängitud.

Maksed

Sissemaksed

Meetod Pangakonto (nt. Trustly, postepay, sofort jne.) Krediit- ja deebetkaardid (Visa, MasterCard, Visa Electron, Maestro) E-rahakotid (nt. Skrill, Neteller, Qiwi jne.)
Laekumise aeg Kohene Kohene Kohene

 

Väljamaksed

Meetod Pangakonto, krediitkaardid E-rahakotid
Laekumise aeg Kuni 5 tööpäeva Kuni 5 tööpäeva
Miinimumsumma 100 € 100 €

 

Boonuspakkumised

OrientXpress kasiino pakub oma värsketele klientidele esimese sissemakse boonust 250% ulatuses kuni 500 € väärtuses. Pea meeles, et see pakkumine on saadaval vaid kõige esimesele sissemaksele ning kehtib ainult ühe mängija/majapidamise/seadme kohta. Aktiveeritud boonus ja sellega seotud sissemakse tuleb enne väljamakse tegemist 30 korda läbi mängida.

Abi

OrientXpress online-kasiino klienditugi on saadval 24/7 inglise, vene, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia, rootsi, soome, norra ja taani keeles e-maili, live vestluse kui telefoni teel.