Kui Muhamed ei tule mäe juurde, siis tuleb mägi Muhamedi juurde. Nii võiks öelda ka internetis olevate kasiinomängude kohta. Juhtub nii mõnelgi, et tahaks hetkeks aju puhata ja mõnd hasartmängu mängida. Ent juhtub näiteks nii, et laiskus ei lase külmal ajal majast väljuda. Kui teil on aga kodus internet olemas, pole mingit probleemi. Nagu öeldakse – kuskil pole parem kui oma kodus.

Oma mängukirge võib rahuldada ka internetis ning kui juhtub olema õnnelik päev, saate ka võidu. Veelgi enam – oma rõõmu võite siis väljendada valjude ovatsioonidega, mitte nagu kasiinos.

 

Internetis hasartmänge mängides on teil palju laiem valik mänge ning võimalus enda jaoks kõige sobivam leida. Ühtlasi pakuvad paljud kasiinod võimalust proovida mängu demoversiooni täiesti tasuta, pannes mängu vaid virtuaalset raha. Nii on teil võimalus mängu põhiprintsiipidega tutvudes raha mitte kaotada – harilikus kasiinos nii ei saaks. Internetis saate kiiresti läbi proovida mitu erinevat mängu ja leida selle, mis meeldib. Mängude valik täieneb pidevalt – harilikesse kasiinodesse tulevad uued mängud ainult üksikutel juhtudel, näiteks uue aasta või Olümpiamängude puhul.

 

Üks viis, kuidas netikasiino uusi mängijaid ligi meelitab, on boonused. Internetis pakutakse väga laia valikut boonuseid, olgu need siis tasuta spinnid, mängukrediit või sinu sissemaksetele osa lisamine. Mõni kasiino loosib välja erinevaid auhindu või pileteid turniiridele.

 

Näiteks 100% deposiidiboonus tähendab seda, et kui teete 100€ väärtuse sissemakse, lisab kasiino sellele 100€ juurde. Üldiselt on boonustel ka mingid tingimused, mida tuleb järgida, enne kui raha välja saate võtta. Seetõttu tasub hoolikalt reeglitega tutvuda.

 

Muidugi pole internetis kasiinomänge mängides kõik nii roosiline kui paistab. Kõik sõltub küll inimesest, ent kodu mugavas keskkonnas on oht suuremaid rahasummasid maha mängida. Seetõttu tuleb kindlasti enne mängima hakkamist enda kulutustele piirid seada. Harjumuste jõud on suur, mistõttu tuleb endal silm peal hoida, et sage mängimine sõltuvuseni ei viiks. Muud maailma ei tohiks kunagi lõplikult unustada. Mängueelarvet ja enesekontrolli peaks võtma kui raudset reeglit, vastasel korral võib tore meelelahutus muutuda korralikuks põrguks.

 

Kogenenumad aga ütlevad, et neil laseb internetikasiino raha kokku hoida, kuna pole tarvis võtta taksot, osta jooke ega üldse kellelegi liigseid eurosid välja käia.