Mänguvalik

Tonybetist leiad kõik suuremad tooted, mida mitmekesistes hasartmängusaitidel pakutakse. Lisaks pokkerile ja spordiennustusele on loomulikult olemas ka sadade mängudega kasiino ja üsna uued tooted live kasiino ning live mängud.

Kasiino mänguvalikus leidub mänge nii NetEntilt, Microgamingult, Thunderkickilt kui ka NYXilt ning lisaks tavalistele slottidele ei puudu loomulikult ka suurte ja veelgi kasvavate jackpotidega mängud. Kui Sa ei ole aga slotimängude suur fänn, ei ole ka sellest midagi hullu, sest Tonybeti kasiinos saad mängida ka klassikalisi lauamänge. Kui soovid aga päris kasiinole võimalikult ligilähedast kogemust, siis soovitame Sul pilgu heita live kasiino lehele, kust leiad samuti täiesti arvestatava valiku päris diilerite ja stuudio-ülekandega kasiinomängude laudadest, mis tuuakse Sinuni NetEnti, Evolution Gamingu ja Lucky Streak’i poolt.

Nii kasiinole kui live kasiinole veel lisaks saab Tonybetis nautida ka live diileritega live mänge. Live mängud on kindlatel aegadel otseülekandega mängud, mille tulemustele on võimalik teha koefitsientidel põhinevaid panuseid.

Tuvalisus ja usaldusväärsus

  • Litsentsid

Tonybet on Eesti Maksu- ja Tolliameti poolt litsentsitud ning allub nende järelevalvele. Tonybetile väljastatud tegevusload on järgmised: HKT000016, HKT000015, HKL000118 ja HKL000098.

  • Vastutustundliku mängimise tööriistad

Tonybet pakub oma klientidele paremaks mängimise kontrollimiseks kolme erinevat võimalust end piirata. Esiteks võid soovi korral määrata võimalike kaotuste piirangu, valides limiidiperioodi ja summa, mida võid selle aja jooksul kaotada lubada. Saadavalolevateks perioodideks on kas üks nädal, üks kuu või kolm kuud.
Sama põhimõtte järgi on võimalik limiteerida ka sissemakseid, valides maksimaalse summa, mida Sul on võimalik kas 24 tunni, ühe nädala või ühe kuu jooksul sisse maksta. Pea meeles, et mõlema limiidi puhul kehtib suurendamisel rakendumiseks kuluv aeg 7 päeva. Limiitide vähendamisel jõustuvad muudatused automaatselt.
Kui tunned, et tahad hoopis kogu kontole ligipääsu takistada, siis on ka see võimalus konto sätete all Sinu jaoks saadaval. Saad valida, kas soovid konto blokeerida teatud perioodiks (24h, 72h, üks nädal, üks kuu, kolm kuud või kuus kuud) või ilma perioodi üldse märkimata.

Kasutajasõbralikkus

  • Registreerumine

Tonybetis saab konto avada tavalise registreerimisvormi kaudu, sisestades isikukoodi ja muud vajalikud isikuandmed. Juhime tähelepanu sellele, et kohe pärast registreerumist avaneb võimalus konto andmete kinnitamiseks ehk vastavate dokumentide koopiate saatmiseks ning see tuleb kindlasti läbi teha 30 päeva jooksul, vastasel juhul konto külmutatakse ning seda ei ole võimalik kasutada seni kuni dokument andmete kinnitamiseks Tonybetile saadetakse.

  • Mobiilikasiino

Tonybet pakub nii iOS kui ka Androidi kasutajatele rakenduse kasutamise võimalust, mida on mobiilikasutajate võimalik alla laadida kas App Store’ist või Play Store’ist. Kes rakendust kasutada ei soovi, saab kasiinos mängida ka mobiilsetele seadmetele kenasti optimiseeritud veebilehel.

Maksed

Tonybet paistab silma oma väga suure valiku maksemeetodite poolest. Igast riigist küll kõiki vahendeid kasutada ei saa, kuid sellegipoolest on informatsioon kõigi olemasolevate meetodite kohta veebilehel kättesaadav.

Sissemakse

Meetod Pangalink (Swedbank, SEB) Krediitkaart (VISA, MasterCard) E-rahakott (Skrill, Neteller, iDeal, giropay, eps, Paysera, Euteller, Sofortüberweisung, Onlineüberweisung, AstroPay, TrustPay, paysafecard, ePay.bg, ecoPayz, Solo, bitcoin)
Laekumise aeg Kohene(1-2 min) Kohene(1-2 min) Kohene(1-2 min)
Teenustasu Puudub Puudub Puudub
Miinimumsumma 10 € 10 € 10 €

 

 

Väljamakse

Meetod Pangaülekanne E-rahakott (Skrill, Neteller, ecoPayz)
Laekumise aeg Taotluse töötlemine kuni 48h + kuni 3 tööpäeva Kuni 48 tundi
Teenustasu 1 väljamakse 14 päeva jooksul tasuta, täiendavatel teenustasu 1.50 € 1 väljamakse 28 päeva jooksul tasuta, täiendavatel teenustasu 1.50 €.

 

NB! Igal nädalal (7 päeva jooksul) on võimalik välja maksta 15 000 € ning igal kuul (30 päeva jooksul) 50 000 €.

Boonuspakkumised

Tonybeti tervituspaketis sisaldub nii mobiilis kui arvutis kasutatavaid tasuta spinne kui ka 100% kuni 100 € suurune esimese sissemakse boonus.

20 tasuta spinni mobiiliäpis 100% kuni 100 € sissemakseboonus 100 tasuta spinni
·       Spinnid on saadaval ainult mobiilirakenduse kasiinos mängus Starburst

·       Tasuta spinnidest tekkinud võidud tuleb läbi mängida 35-kordselt 7 päeva jooksul NetEnt mängudes.

·       Boonuse aktiveerimiseks on sissemakse tegemisel vajalik boonuskood CASINO100WIN

·       Minimaalne sissemakse summa 10 €

·       Boonus tuleb läbi mängida 35 korda 30 päeva jooksul

·       Tasuta spinnid aktiveeruvad koos sissemakseboonusega

·       Spinnid on saadaval mängus Wild Wild West

·       Saadud võidud kehtivad boonusrahana 7 päeva

·       Võidud tuleb läbi mängida 35 korda NetEnt mängudes

 

Lisaks tervituspakkumisele on Tonybeti klientidele jätkuvalt igal nädalal saadaval esmaspäeva ja teisipäeva kingitused. Selleks pead Sa aga juba varasemalt kasiinos mänginud olema.

Esmaspäevane sissemakseboonus Teisipäevased tasuta spinnid
·       50% kuni 100 €

·       Nõudmiseks on eelneva 14 päeva jooksul kasiinos mängimine kuid ilma ühtegi sissemakset sooritamata

·       Kvalifitseeruvatele klientidele saadetakse boonuskood boonuse aktiveerimiseks

·       Minimaalne sissemakse summa on 10 €

·       Boonus tuleb läbi mängida 7 päeva jooksul 35 korda

·       20 tasuta spinni mängus Starburst

·       Nõudmiseks on eelneva nädala jooksul vähemalt 10 € suuruse sissemakse tegemine ja kasiinos mängimine

·       Spinnid on saadaval ainult 24 tunni jooksul teisipäeval südaööst südaööni.

·       Võidud tuleb läbi mängida 20 korda 3 päeva jooksul NetEnt mängudes

Abi

Tonybeti eestikeelne klienditeenindus on avatud esmaspäevast pühapäevani kell 9.00 kuni 21.00. Kui tekib vajadus väljaspool neid aegu klienditoega ühendust võtta, on seda võimalik teha ka inglise keeles 24/7. Abi saad küsida nii live-vestluse, e-maili kui ka telefoni teel. Lisaks otsestele kontaktmeetoditele on Tonybetis saadaval ka korduma kippuvate küsimuste sektsioon, kust leiab üsna suurel hulgal kasulikku infot, mis on kenasti sorteeritud kategooriate kaupa.