Betsafe on eestlastele varasemalt tuntud Triobeti järglane ning pakub suurepärast valikut nii kasiinomängude poolest, panustatavate spordisündmuste hulgalt kui ka pokkeri poole pealt.

Mänguvalik

Betsafe’i kasiinost leiad kõike – saadaval on sadu slotimänge, videopokker, lauamängud ja loomulikult ka jackpot-mängud. Nagu ühes korralikus kasiinos ikka, ei puudu ka Betsafe’ist live-kasiino, milles on võimalik valida paljude erinvate limiitidega laudade ja live-diilerite vahel. Ainuüksi Blackjacki saab mängida 37 erinevas lauas, rulett on saadaval 22 erinevas versioonis ning lisaks on võimalik mängida veel 9 populaarset kasiinomängu nagu näiteks Baccarat või Carribbean Stud Poker.

Betsafe’i kasiinot eristab teistest eriliste live mängude olemasolu. Live mängud on mingis mõttes segu spordiennustusest ja kasiinost – tegemist on küll kasiinomängudega, kuid Sa ise neid mänge mängida ei saa, mängude tulemustele saad aga panuseid teha.

Tuvalisus ja usaldusväärsus

  • Litsentsid

Betsafe online kasiino opereerib Eesti Maksu- ja Tolliameti korraldus- ja tegevuslubadega HKT000011, HKT000012, HKL00006 ja HKL000188. EMTA litsentsi olemasolu tähendab, et kasiino tegevust kontrollitakse pidevalt ning hasartmängude korraldamine on rangete seadustega reguleeritud.

  • Vastutustundlik mängimine

Betsafe pakub suurt valikut erinevaid vastutustundliku mängimise limiite ja võimalusi. Kui tunned, et võid olla sõltuvusse sattumise ohus, soovitame Sulle pakutud tööriistad kindlasti abiks võtta ning kõige lihtsam oleks ehk alustada enesehinnangu testist, et olukorrast täpselt aru saada. Soovi korral saad oma kontole määrata sissemakselimiidi – päeva-, nädala- või kuupõhise. Limiidi saad määrata ka netokaotustele või mängitavale summale. Kui limiidid ei ole päris see, mis Sinu arvates abiks oleks ja tahad Betsafe’is mängimist täielikult piirata, saad oma konto kindlaks ajaks ise ka lukku panna. Pea meeles, et kui oled selle valiku kinnitanud, ei ole võimalik kontole ligi pääseda enne, kui keeluperiood on lõppenud.

Kasutajasõbralikkus

Betsafe kasiino saidi kasutamine on lihtne, selle disain on moodne ja kutsuv ning täieliku valikuga online kasiinost leiad kõik vajaliku.

  • Registreerumine

Nagu Eesti litsentsiga online kasiinodele kohane, tuleb konto registreerida isikukoodi kasutades ning seetõttu on võimalik lihtsa vaevaga omale konto teha ka ID-kaarti või Mobiil-ID valikut kasutades. Kui eelistad tavapärast ankeedi täitmist, on see võimalus täiesti saadaval.

  • Mobiilikasiino

Betsafe.ee saidil puudub hetkel veel kahjuks mobiiliäpp. Küll aga on võimalik kasutada mobiili jaoks optimeeritud Betsafe’i saiti m.betsafe.ee, kus saab mängida nii kasiinomänge kui spordiennustust, samuti on pokker esindatud, kuigi pisut väiksema valikuga kui arvuti kaudu mängides. Peab aga tõdema, et mobiilne sait on pisut aeglane ja kuidagi kohmakas, kuvades mõnes kohas ebaloogilisi veateateid.

Maksed

Sissemaksed

Meetod Pangakonto (SEB, Swedbank) Krediitkaardid (VISA, MasterCard) E-rahakotid (Skrill, Neteller)
Laekumise aeg Kohene Kohene Kohene
Miinimumsumma 0.10 € 10 € 10 €

 

Väljamaksed

Meetod Pangaülekanne E-rahakotid (Skrill, Neteller) Krediitkaart (VISA)
Laekumise aeg 1-3 tööpäeva Kuni 24 tundi Kuni 5 tööpäeva
Miinimumsumma 10 € 25 € 30 €
Maksimumsumma 100 000 € 45 000 € 10 000 €

 

Boonuspakkumised

Betsafe kasiino tervituspakkumine

Sissemakse Esimene Teine
Pakkumine 20 tasuta spinni 100% kuni 150 € boonus 50% kuni 50 € boonus + 50 tasuta spinni
Tingimused ·       Mäng: Wolf Cub

·       Aeguvad 7 päeva jooksul alates konto avamisest

·       Võidud tuleb läbi mängida 3 päeva jooksul 35 korda

·       Sissemakse suurus vähemalt 10 €

·       Boonuse summa tuleb läbi mängida 30 päeva jooksul 35 korda

·       Sissemakse suurus vähemalt 10 €

·       Läbimängimine 35x 30 päeva jooksul

·       Tasuta spinnid mängus Wolf Cub

 

Pea meeles, et järgmise osapakkumise kasutamiseks peab eelnevalt olema eelmine neist läbi tehtud, s.t läbimängimistingimused täidetud.

Abi

Küsimuste, murede ja Betsafe’iga seotud õnnehetkede puhul on kasiino eestikeelne klienditugi Sinu jaoks iga päev olemas. Live chati ja telefoni teel saad ühendust võtta esmaspäevast reedeni ajavahemikus 10.00 – 23.00 ning nädalavahetuseti kell 12.00 – 21.00. E-maili võid saata igal ajal, nendele võid vastust oodata eelpool nimetatud ajavahemikes.

Kontakttelefon: 800 0100 511
E-mail: klienditugi@betsafe.ee